O NAS


 

Avitel jest firmą zajmującą się projektowaniem, budową i wdrażaniem rozwiązań Unified Communication w biznesie. Firma została stworzona na bazie połączonego doświadczenia przedsiębiorców z branży telekomunikacyjnej i IT.

Zajmujemy się wsparciem biznesu na każdym jego etapie. Naszym Partnerom oferujemy wielostopniowy consulting – począwszy od budowy struktury, aż po wybór sprzętu i rodzajów instalacji.

Poza doradztwem specjalizujemy się we wdrożeniach proponowanych rozwiązań. Budujemy zarówno centrale telefoniczne dla małych i średnich firm, jak i wielolokalizacyjne systemy dla dużych przedsiębiorstw.

Dostarczamy rozwiązania i produkty szerokiej gamy producentów światowych marek. Rozwijamy nasze portfolio razem z naszymi Partnerami, dzięki czemu jesteśmy firmą nadążającą za nowymi technologiami i trendami wspierającymi biznes.

Dla naszych Partnerów świadczymy przede wszystkim usługi wsparcia posprzedażowego oraz serwisu technicznego. Nasi inżynierowie elastycznie dopasowują się do potrzeb Partnerów, co pozwala nam na szybką i sprawną obsługę.

W naszych rozwiązaniach wykorzystujemy produkty światowych marek:

Avitel

Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

ul. Jagiellońska 78

03-301 Warszawa

tel: +48 604511049